13FPR050E
OhmiteOhmite
13FPR050E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 13FPR050E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.05 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 13FPR050E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
13FPR050E: n tekniset tiedot
Osa numero 13FPR050E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.05 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 13108 pcs Tietolomake 13FPR050E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm)
Sarja 10 paneeli tila 50 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Yksityiskohtainen kuvaus 50 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element