13FR080E
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 13FR080E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL
lomakkeissa: 13FR080E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
13FR080E: n tekniset tiedot
Osa numero 13FR080E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.08 OHM 3W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51607 pcs Tietolomake 13FR080E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm)
Sarja 10 paneeli tila 80 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OH13FR080E
OH13FR080E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 80 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element