14AFR005E
OhmiteOhmite
14AFR005E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 14AFR005E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 14AFR005E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
14AFR005E: n tekniset tiedot
Osa numero 14AFR005E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 79052 pcs Tietolomake 14AFR005E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin -
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Sarja 14A paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 4W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element Sävellys Metal Element