17FPR015E
OhmiteOhmite
17FPR015E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 17FPR015E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.015 OHM 7W 1% AXIAL
lomakkeissa: 17FPR015E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
17FPR015E: n tekniset tiedot
Osa numero 17FPR015E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.015 OHM 7W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14169 pcs Tietolomake 17FPR015E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.375" Dia x 1.500" L (9.53mm x 38.10mm)
Sarja 10 paneeli tila 15 mOhms
Virta (wattia) 7W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element