610FPR005E
OhmiteOhmite
610FPR005E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 610FPR005E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 1W 1% RADIAL
lomakkeissa: 610FPR005E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
610FPR005E: n tekniset tiedot
Osa numero 610FPR005E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 1W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20152 pcs Tietolomake 610FPR005E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm)
Sarja 60 paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.215" (5.46mm)
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
610FPR050E
610FPR050E
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.05 OHM 1W 1% RADIAL
Varastossa: 16398 pcs
ladata: 610FPR050E.pdf
RFQ
610FPR015E
610FPR015E
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.015 OHM 1W 1% RADIAL
Varastossa: 19497 pcs
ladata: 610FPR015E.pdf
RFQ
610E
610E
valmistajat: Hammond Manufacturing
Kuvaus: TRANSFORMER PULSE 22MH 10.6DCR
ladata: 610E.pdf
610F
610F
Kuvaus: TRANSFORMER PULSE 3MH 1.2DCR
ladata: 610F.pdf