650FPR002E
OhmiteOhmite
650FPR002E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 650FPR002E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.002 OHM 5W 1% RADIAL
lomakkeissa: 650FPR002E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
650FPR002E: n tekniset tiedot
Osa numero 650FPR002E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.002 OHM 5W 1% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8115 pcs Tietolomake 650FPR002E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 1.400" L x 0.250" W (35.56mm x 6.35mm)
Sarja 60 paneeli tila 2 mOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.450" (11.43mm)
ominaisuudet Current Sense, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element