810F75RE
OhmiteOhmite
810F75RE Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 810F75RE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 1% 10W
lomakkeissa: 810F75RE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
810F75RE: n tekniset tiedot
Osa numero 810F75RE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 1% 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14763 pcs Tietolomake 810F75RE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Koko / Dimension 0.750" L x 0.812" W (19.05mm x 20.63mm) Sarja Metal-Mite®89
paneeli tila 75 Ohms Virta (wattia) 10W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.400" (10.16mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound
Päällystys, Kotelomalli Aluminum
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
810F750E
810F750E
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 750 OHM 1% 10W
Varastossa: 21578 pcs
ladata: 810F750E.pdf
RFQ
810F75R
810F75R
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 75 OHM 1% 10W