CS3FR036E
OhmiteOhmite
CS3FR036E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS3FR036E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.036 OHM 3W 1% 4SIP
lomakkeissa: CS3FR036E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
CS3FR036E: n tekniset tiedot
Osa numero CS3FR036E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.036 OHM 3W 1% 4SIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8176 pcs Tietolomake CS3FR036E.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±60ppm/°C
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
Sarja CS3 paneeli tila 36 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SIP Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 4 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.654" (16.60mm)
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 36 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor 4-SIP Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Element Sävellys Metal Element