CSM221-28AE
OhmiteOhmite
CSM221-28AE Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CSM221-28AE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus HEATSINK BLACK ANODIZED
lomakkeissa: CSM221-28AE.pdf
  • Viesti
CSM221-28AE: n tekniset tiedot
Osa numero CSM221-28AE Valmistaja Ohmite
Kuvaus HEATSINK BLACK ANODIZED Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91797 pcs Tietolomake CSM221-28AE.pdf
Leveys 0.492" (12.50mm) Tyyppi Board Level, Vertical
Lämmönkesto @ Natural 12.80°C/W Lämmönkesto @ Forced Air Flow -
Muoto Rectangular, Fins Sarja CSM
Tehonkulutus @ lämpötilan nousun 5.0W @ 60°C paketti Jäähdytetty TO-220
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Finish Black Anodized
materiaali Aluminum Pituus 1.102" (28.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Off Base (korkeus Fin) 1.228" (31.20mm)
Halkaisija - Yksityiskohtainen kuvaus Heat Sink TO-220 Aluminum 5.0W @ 60°C Board Level, Vertical