FCSL64R005FER
OhmiteOhmite
FCSL64R005FER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCSL64R005FER
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE
lomakkeissa: FCSL64R005FER.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
FCSL64R005FER: n tekniset tiedot
Osa numero FCSL64R005FER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 2W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 191584 pcs Tietolomake FCSL64R005FER.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 6432 Koko / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Sarja FCSL paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Muut nimet FCSL64R005FERTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil