FCSL76R005FER
OhmiteOhmite
FCSL76R005FER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FCSL76R005FER
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.005 OHM 3W 3015 WIDE
lomakkeissa: FCSL76R005FER.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
FCSL76R005FER: n tekniset tiedot
Osa numero FCSL76R005FER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.005 OHM 3W 3015 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 56252 pcs Tietolomake FCSL76R005FER.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 7638 Koko / Dimension 0.150" L x 0.299" W (3.80mm x 7.60mm)
Sarja FCSL paneeli tila 5 mOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Muut nimet FCSL76R005FERCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 3015 (7638 Metric), 1530 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil