FST08-2B-100E
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FST08-2B-100E
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus SENSOR RTD 100OHM 0805
lomakkeissa: FST08-2B-100E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
FST08-2B-100E: n tekniset tiedot
Osa numero FST08-2B-100E Valmistaja Ohmite
Kuvaus SENSOR RTD 100OHM 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 64724 pcs Tietolomake FST08-2B-100E.pdf
päättyminen SMD (SMT) Tabs lämpötila kerroin ±3850ppm/°C
Sarja FST Resistance Tolerance ±0.24%
Vastus @ 0 ° C 100 Ohms RTD-materiaali -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C Asennustyyppi Surface Mount
Yksityiskohtainen kuvaus RTD ±3850ppm/°C 0805 (2012 Metric) nykyinen 1mA