L100J2R0
OhmiteOhmite
L100J2R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L100J2R0
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W
lomakkeissa: L100J2R0.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
L100J2R0: n tekniset tiedot
Osa numero L100J2R0 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 2 OHM 5% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5629 pcs Tietolomake L100J2R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±400ppm/°C
Koko / Dimension 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Sarja 270
paneeli tila 2 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet L100J2.0 Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets (not included) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor