L100J75R
OhmiteOhmite
L100J75R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L100J75R
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W
lomakkeissa: L100J75R.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L100J75R: n tekniset tiedot
Osa numero L100J75R Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 7158 pcs Tietolomake L100J75R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±260ppm/°C
Koko / Dimension 0.752" Dia x 6.500" L (19.10mm x 165.10mm) Sarja 270
paneeli tila 75 Ohms Virta (wattia) 100W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C Asennus Ominaisuus Brackets (not included)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound
Päällystys, Kotelomalli Vitreous Enamel Coated
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
L100J75KE
L100J75KE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 75K OHM 5% 100W
Varastossa: 5600 pcs
ladata: L100J75KE.pdf
RFQ
L100J75RE
L100J75RE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES CHAS MNT 75 OHM 5% 100W