LVC06JR500EV
Tuote-esittely
Osa numero: LVC06JR500EV
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.5 OHM 5% 1/2W 1206
lomakkeissa: LVC06JR500EV.pdf
  • Viesti
LVC06JR500EV: n tekniset tiedot
Osa numero LVC06JR500EV Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.5 OHM 5% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 659455 pcs Tietolomake LVC06JR500EV.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 1206 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja LVC paneeli tila 500 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet OHLVC06JR500EV
OHLVC06JR500EV-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 500 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film