LVC20JR200EV
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LVC20JR200EV
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 3/4W 2010
lomakkeissa: LVC20JR200EV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
LVC20JR200EV: n tekniset tiedot
Osa numero LVC20JR200EV Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 364818 pcs Tietolomake LVC20JR200EV.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja LVC paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet OHLVC20JR200EV
OHLVC20JR200EV-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film