LVC25FR047EV
Tuote-esittely
Osa numero: LVC25FR047EV
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.047 OHM 1% 1W 2512
lomakkeissa: LVC25FR047EV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
LVC25FR047EV: n tekniset tiedot
Osa numero LVC25FR047EV Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.047 OHM 1% 1W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 115913 pcs Tietolomake LVC25FR047EV.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm)
Sarja LVC paneeli tila 47 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet OHLVC25FR047EV
OHLVC25FR047EV-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm) ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 47 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film