MCS1632R030FER
OhmiteOhmite
MCS1632R030FER Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MCS1632R030FER
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 1W 1632
lomakkeissa: MCS1632R030FER.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
MCS1632R030FER: n tekniset tiedot
Osa numero MCS1632R030FER Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.03 OHM 1% 1W 1632 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 558242 pcs Tietolomake MCS1632R030FER.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package 1632 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sarja MCS paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric) Muut nimet MCS1632R030FERTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element