MJ1432FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ1432FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 14.3K OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ1432FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ1432FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ1432FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 14.3K OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9188274 pcs Tietolomake MJ1432FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 14.3 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ1432FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 14.3 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film