MJ28R7FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MJ28R7FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 28.7 OHM 1/8W 1% AXIAL
lomakkeissa: MJ28R7FE-R52.pdf
  • Viesti
MJ28R7FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MJ28R7FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 28.7 OHM 1/8W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11286536 pcs Tietolomake MJ28R7FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Metal Devil® MJ paneeli tila 28.7 Ohms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MJ28R7FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 28.7 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MJ2942FE-R52
MJ2942FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 29.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
Varastossa: 10541151 pcs
ladata: MJ2942FE-R52.pdf
RFQ
valmistajat: Ohmite
Varastossa: 10711401 pcs
ladata: MJ2941FE-R52.pdf
RFQ
MJ2955
MJ2955
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS PNP 60V 15A TO-3