MK1373FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: MK1373FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 137K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: MK1373FE-R52.pdf
  • Viesti
MK1373FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero MK1373FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 137K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10333768 pcs Tietolomake MK1373FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Sarja Metal Devil® MK paneeli tila 137 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MK1373FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 137 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film