ML1500FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: ML1500FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: ML1500FE-R52.pdf
  • Viesti
ML1500FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero ML1500FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 150 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5306391 pcs Tietolomake ML1500FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja Metal Devil® ML paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ML1500FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
ML16R2FE-R52
ML16R2FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 16.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Varastossa: 5285526 pcs
ladata: ML16R2FE-R52.pdf
RFQ
ML1622FE-R52
ML1622FE-R52
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 16.2K OHM 1/2W 1% AXIAL