ML3320FE-R52
Tuote-esittely
Osa numero: ML3320FE-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 332 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: ML3320FE-R52.pdf
  • Viesti
ML3320FE-R52: n tekniset tiedot
Osa numero ML3320FE-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 332 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5551942 pcs Tietolomake ML3320FE-R52.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja Metal Devil® ML paneeli tila 332 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet ML3320FER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 332 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film