MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM3013FE-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MM3013FE-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
MM3013FE-R58: n tekniset tiedot
Osa numero MM3013FE-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2417166 pcs Tietolomake MM3013FE-R58.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Metal Devil® MM paneeli tila 301 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MM3013FER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Sävellys Metal Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MM300
MM300
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
Varastossa: 3657 pcs
ladata: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280-DIN
MM35 0R280-DIN
valmistajat: Ametherm
Kuvaus: ICL .2 OHM WITH DIN BLOCK
Varastossa: 1112 pcs
ladata: MM35 0R280-DIN.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
valmistajat: U.S. Sensor
Kuvaus: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
ladata: MM302F1K.pdf
MM35 1R050
MM35 1R050
valmistajat: Ametherm
Kuvaus: ICL 1 OHM 25% 50A
ladata: MM35 1R050.pdf
MM3 DC24
MM3 DC24
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V
Varastossa: 942 pcs
ladata: MM3 DC24.pdf
MM30R1FE-R58
MM30R1FE-R58
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
ladata: MM30R1FE-R58.pdf
MM35 0R280
MM35 0R280
Kuvaus: ICL .2 OHM 25% 80A