MM6811FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM6811FE-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 6.81K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: MM6811FE-R58.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
25000 pcs
  • Viesti
MM6811FE-R58: n tekniset tiedot
Osa numero MM6811FE-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 6.81K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2286083 pcs Tietolomake MM6811FE-R58.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Metal Devil® MM paneeli tila 6.81 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet MM6811FER58
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6.81 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film