OJ2745E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OJ2745E-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 270K OHM 1/8W 5% AXIAL
lomakkeissa: OJ2745E-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
OJ2745E-R52: n tekniset tiedot
Osa numero OJ2745E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 270K OHM 1/8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26141353 pcs Tietolomake OJ2745E-R52.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Sarja Little Rebel® OJ paneeli tila 270 kOhms
Virta (wattia) 0.125W, 1/8W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OJ2745ER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 270 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film