OK3335E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OK3335E-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 33K OHM 1/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: OK3335E-R52.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50000 pcs
  • Viesti
OK3335E-R52: n tekniset tiedot
Osa numero OK3335E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 33K OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15759878 pcs Tietolomake OK3335E-R52.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -450ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Sarja Little Rebel® OK paneeli tila 33 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OK3335ER52
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 33 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film