OL11G5E-R52
Tuote-esittely
Osa numero: OL11G5E-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1.1 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: OL11G5E-R52.pdf
  • Viesti
OL11G5E-R52: n tekniset tiedot
Osa numero OL11G5E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1.1 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12748929 pcs Tietolomake OL11G5E-R52.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja Little Rebel® OL paneeli tila 1.1 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OL11G5ER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.1 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film