OL1605E-R52
Tuote-esittely
Osa numero: OL1605E-R52
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 16 OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: OL1605E-R52.pdf
  • Viesti
OL1605E-R52: n tekniset tiedot
Osa numero OL1605E-R52 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 16 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11184405 pcs Tietolomake OL1605E-R52.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -450ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Sarja Little Rebel® OL paneeli tila 16 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OL1605ER52
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 16 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film