OM3045E-R58
Tuote-esittely
Osa numero: OM3045E-R58
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 300K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: OM3045E-R58.pdf
  • Viesti
OM3045E-R58: n tekniset tiedot
Osa numero OM3045E-R58 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 300K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3323664 pcs Tietolomake OM3045E-R58.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin -700ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Sarja Little Rebel® OM paneeli tila 300 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OM3045ER58
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film