PFE5K2R80
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PFE5K2R80
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 2.8 OHM 10% 744W
lomakkeissa: PFE5K2R80.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 691 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
  • Viesti
PFE5K2R80: n tekniset tiedot
Osa numero PFE5K2R80 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 2.8 OHM 10% 744W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 691 pcs Tietolomake PFE5K2R80.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin ±500ppm/°C
Koko / Dimension - Sarja Powr-Rib®PFE
paneeli tila 2.8 Ohms Virta (wattia) 744W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Tubular
Muut nimet OHPFE5K2R80
OHPFE5K2R80-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 350°C
Asennus Ominaisuus Brackets Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.8 Ohms ±10% 744W Wirewound Chassis Mount Resistor