TAP600K75R
OhmiteOhmite
TAP600K75R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TAP600K75R
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 10% 600W
lomakkeissa: TAP600K75R.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TAP600K75R: n tekniset tiedot
Osa numero TAP600K75R Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 75 OHM 10% 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5128 pcs Tietolomake TAP600K75R.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin ±150ppm/°C
Koko / Dimension 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Sarja TAP600
paneeli tila 75 Ohms Virta (wattia) 600W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Asennus Ominaisuus Flanges
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style M5 Threaded
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 75 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Sävellys Thick Film