TFSC680RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TFSC680RJE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL
lomakkeissa: TFSC680RJE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
TFSC680RJE: n tekniset tiedot
Osa numero TFSC680RJE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 680 OHM 3/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15758 pcs Tietolomake TFSC680RJE.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.512" L (5.50mm x 0.70mm x 13.00mm)
Sarja TFS paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHTFSC680RJE
OHTFSC680RJE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film