TWM3J150
OhmiteOhmite
TWM3J150 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TWM3J150
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: TWM3J150.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TWM3J150: n tekniset tiedot
Osa numero TWM3J150 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3083 pcs Tietolomake TWM3J150.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Sarja TWM paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TWM3J1K5
TWM3J1K5
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL
Varastossa: 2858 pcs
ladata: TWM3J1K5.pdf
RFQ
TWM10J7K5E
TWM10J7K5E
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 7.5K OHM 10W 5% RADIAL
Varastossa: 84717 pcs
ladata: TWM10J7K5E.pdf
RFQ
TWM3J150E
TWM3J150E
Kuvaus: RES 150 OHM 3W 5% RADIAL