TWM3J680
OhmiteOhmite
TWM3J680 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TWM3J680
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: TWM3J680.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TWM3J680: n tekniset tiedot
Osa numero TWM3J680 Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 680 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6329 pcs Tietolomake TWM3J680.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Sarja TWM paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film