TWW3J27R
OhmiteOhmite
TWW3J27R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TWW3J27R
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 27 OHM 3W 5% RADIAL
lomakkeissa: TWW3J27R.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
TWW3J27R: n tekniset tiedot
Osa numero TWW3J27R Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 27 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3667 pcs Tietolomake TWW3J27R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±350ppm/°C
Toimittaja Device Package Radial Lead Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Sarja TWW paneeli tila 27 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 27 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TWW3J20RE
TWW3J20RE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 20 OHM 3W 5% RADIAL
Varastossa: 271152 pcs
ladata: TWW3J20RE.pdf
RFQ
TWW3J27RE
TWW3J27RE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 27 OHM 3W 5% RADIAL