WHA200FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHA200FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHA200FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WHA200FE: n tekniset tiedot
Osa numero WHA200FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72724 pcs Tietolomake WHA200FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Sarja WH paneeli tila 200 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWHA200FE
OHWHA200FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sävellys Wirewound
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WHA1K0FET
WHA1K0FET
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1K OHM 1/2W 1% AXIAL
Varastossa: 56479 pcs
ladata: WHA1K0FET.pdf
RFQ
WHA1R0FE
WHA1R0FE
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Varastossa: 89751 pcs
ladata: WHA1R0FE.pdf
RFQ
WHA200FET
WHA200FET
Kuvaus: RES 200 OHM 1/2W 1% AXIAL