WHA560FE
Tuote-esittely
Osa numero: WHA560FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHA560FE.pdf
  • Viesti
WHA560FE: n tekniset tiedot
Osa numero WHA560FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 560 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76728 pcs Tietolomake WHA560FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Sarja WH paneeli tila 560 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWHA560FE
OHWHA560FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 560 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound