WHB1R0FET
OhmiteOhmite
WHB1R0FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHB1R0FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHB1R0FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
WHB1R0FET: n tekniset tiedot
Osa numero WHB1R0FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 188250 pcs Tietolomake WHB1R0FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WH paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)