WHBR25FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHBR25FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.25 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHBR25FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WHBR25FE: n tekniset tiedot
Osa numero WHBR25FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.25 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75642 pcs Tietolomake WHBR25FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Sarja WH paneeli tila 250 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWHBR25FE
OHWHBR25FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 250 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound