WHC100FET
OhmiteOhmite
WHC100FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHC100FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHC100FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
WHC100FET: n tekniset tiedot
Osa numero WHC100FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 100 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 172780 pcs Tietolomake WHC100FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Sarja WH paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)