WHC250FET
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHC250FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 250 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHC250FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WHC250FET: n tekniset tiedot
Osa numero WHC250FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 250 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 191843 pcs Tietolomake WHC250FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Sarja WH paneeli tila 250 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWHC250FET
OHWHC250FET-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 250 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound