WHCR75FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHCR75FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHCR75FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WHCR75FE: n tekniset tiedot
Osa numero WHCR75FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 84678 pcs Tietolomake WHCR75FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Sarja WH paneeli tila 750 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWHCR75FE
OHWHCR75FE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 750 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sävellys Wirewound
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
WHCR50FET
WHCR50FET
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.5 OHM 2W 1% AXIAL
Varastossa: 185948 pcs
ladata: WHCR50FET.pdf
RFQ
WHCR25FET
WHCR25FET
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 0.25 OHM 2W 1% AXIAL
Varastossa: 208502 pcs
ladata: WHCR25FET.pdf
RFQ
WHCR75FET
WHCR75FET
Kuvaus: RES 0.75 OHM 2W 1% AXIAL