WHE560FET
OhmiteOhmite
WHE560FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WHE560FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 560 OHM 5W 1% AXIAL
lomakkeissa: WHE560FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
WHE560FET: n tekniset tiedot
Osa numero WHE560FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 560 OHM 5W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153562 pcs Tietolomake WHE560FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±20ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.295" Dia x 0.787" L (7.50mm x 20.00mm)
Sarja WH paneeli tila 560 Ohms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet WHE560FETTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 560 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound