WLAR030FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WLAR030FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.03 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WLAR030FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WLAR030FE: n tekniset tiedot
Osa numero WLAR030FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.03 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92624 pcs Tietolomake WLAR030FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±300ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Sarja WL paneeli tila 30 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWLAR030FE
OHWLAR030FE-ND
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 30 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound