WLCR050FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WLCR050FE
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WLCR050FE.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
WLCR050FE: n tekniset tiedot
Osa numero WLCR050FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76349 pcs Tietolomake WLCR050FE.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.180" Dia x 0.449" L (4.57mm x 11.40mm)
Sarja WL paneeli tila 50 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet OHWLCR050FE
OHWLCR050FE-ND
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 50 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound