WNAR75FET
OhmiteOhmite
WNAR75FET Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WNAR75FET
Valmistaja / merkki: Ohmite
Tuotteen Kuvaus RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: WNAR75FET.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
WNAR75FET: n tekniset tiedot
Osa numero WNAR75FET Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.75 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 170456 pcs Tietolomake WNAR75FET.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±90ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Sarja WN paneeli tila 750 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)