E5EC-RX4DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: E5EC-RX4DBM-010
Valmistaja / merkki: Omron Automation & Safety
Tuotteen Kuvaus CONTROL TEMP RELAY OUT 24V
lomakkeissa: E5EC-RX4DBM-010.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 236 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
E5EC-RX4DBM-010: n tekniset tiedot
Osa numero E5EC-RX4DBM-010 Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus CONTROL TEMP RELAY OUT 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 236 pcs Tietolomake E5EC-RX4DBM-010.pdf
Paino 0.463 lb (210.01g) Jännite - Supply 24VAC/DC
Sarja E5EC Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
lähtö Tyyppi Relay (5) Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C
Merkkien määrä per rivi 4, 4, 4 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant