MM2XP-AC100
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MM2XP-AC100
Valmistaja / merkki: Omron Automation & Safety
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
lomakkeissa:
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 609 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
  • Viesti
MM2XP-AC100: n tekniset tiedot
Osa numero MM2XP-AC100 Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 609 pcs Tietolomake
Turn On Jännite (max) 80 VAC Sammuta Voltage (Min) 30 VAC
päättyminen Style Plug In, 8 Pin (Octal) kytkentäjännite 250VAC, 250VDC - Max
Sarja MM Release Time 30ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Muut nimet MM2XPAC100NC Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C
Toiminta-aika 25ms Asennustyyppi Socketable
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Socketable
Ota Arvostelu (Current) 7A Yhteydenotto Material Silver (Ag)
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C) Coil Voltage 100VAC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 340 Ohms
Coil Virta 3.5 VA Coil Current 40.0mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MM2XP DC200/220
MM2XP DC200/220
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 220V
Varastossa: 581 pcs
ladata: MM2XP DC200/220.pdf
RFQ
MM2XP-D DC125
MM2XP-D DC125
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 125V
Varastossa: 512 pcs
ladata: MM2XP-D DC125.pdf
RFQ
MM2XP DC36
MM2XP DC36
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 36V
Varastossa: 614 pcs
ladata: MM2XP DC36.pdf
MM2XP DC24
MM2XP DC24
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Varastossa: 619 pcs
ladata: MM2XP DC24.pdf
MM2XP-D-DC48
MM2XP-D-DC48
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V
Varastossa: 572 pcs
ladata: MM2XP-D-DC48.pdf
MM2XPN AC200/(220)
MM2XPN AC200/(220)
Varastossa: 581 pcs
ladata:
MM2XP AC24
MM2XP AC24
Varastossa: 736 pcs
ladata: MM2XP AC24.pdf
MM2XP-D-DC24
MM2XP-D-DC24
Varastossa: 619 pcs
ladata: MM2XP-D-DC24.pdf
MM2XP DC125
MM2XP DC125
Varastossa: 548 pcs
ladata: MM2XP DC125.pdf
MM2XP-UA-DC24
MM2XP-UA-DC24
Varastossa: 715 pcs
ladata:
MM2XP-D DC100/110
MM2XP-D DC100/110
Kuvaus: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Varastossa: 544 pcs
ladata: MM2XP-D DC100/110.pdf
MM2XP AC200/(220)
MM2XP AC200/(220)
Varastossa: 537 pcs
ladata: MM2XP AC200/(220).pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna