R88D-KN15F-ECT-R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: R88D-KN15F-ECT-R
Valmistaja / merkki: Omron Automation & Safety
Tuotteen Kuvaus SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD
lomakkeissa: R88D-KN15F-ECT-R.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 19 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
R88D-KN15F-ECT-R: n tekniset tiedot
Osa numero R88D-KN15F-ECT-R Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus SERVO DRIVER 4.7A 480V LOAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19 pcs Tietolomake R88D-KN15F-ECT-R.pdf
Paino 4.1 lbs (1.9kg) Wattage - kuorma 1.5kW
Jännite - Supply 380 ~ 480VAC Jännite - Load 480 V
Tyyppi Module Sarja Accurax G5
Muut nimet R88DKN15FECTR Käyttölämpötila 0°C ~ 55°C
Moottoreita 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Moottorityyppi Servo Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä EtherCAT, USB
For Use With / Oheistuotteet Accurax G5 Series ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Servo AC 380 ~ 480VAC Supply 4.7A 480 V Load Nykyinen - Tuotos 4.7A